Milí rodičia a milé deti,
prázdniny nám ubehli a tešíme sa na nový tvorivý rok.
🖼🎨🖼🎨🖼

Tu je nový rozvrh na rok 2022/2023
🌞🍀🌞🍀
Ak Vám zaradenie v rozvrhu vyhovuje, stačí prísť na 1. hodinu podľa rozvrhu - v týždni od 13.9.2022 kedy začína riadne vyučovanie.

Ak chcete urobiť zmenu v rozvrhu, napíšte alebo zavolajte na číslo
0905 613 683

v týždni od 5. 9. 2022 az do 15. 9. 2022 .

Tešíme san a Vás a na spoločnú tvorbu!

Jitka a Barborka
❤🌞❤

Utorok 1. skupina
14.30 – 16.00 hod.

1.David Struhár
2.Eva Pozsárová
3.Linda Liptáková
4.Lenka Šemrincová
5.Dorotka Šemrincová
6.Simonka Klčová
7.Danielka Rabel
8.Kinga Takács
9.Anna Takács
10.
11. Adelka Kyselová

Utorok 2. skupina
16.00-17.30 hod.

1.Isabella Moseley
2.Dianka Kožehubová
3.Janka Holúbková
4.Sveťko Vajdiak
5.Amanda Šimová
6.Alexandra Balážová
7. Hugo Mudrák
8.Nela Furstenzellerová
9.Nelka Kováčiková
10.

Utorok 3. skupina
17.30 - 19.00 hod.

1.Ema Fekiačová
2.Samko Balázs
3.Pavlínka Priehodová
4.Patrik Jenis
5.Vaneska Garajová
6.Zoyka Ostrihoňová
7.Viktor Vereský
8.Hugo Mudrák
9.Sofia Škrabáková
10.Ela Rummelová
11. Hanka Krivošíková

Streda 4. skupina
14.30- 16.00 hod.

1.Terezka Boráková
2.Dominik Voštiar
3.Matúš Voštiar
4.Elenka Košalková
5.Terezka Smyčková
6.Lili Poláková
7.Tamarka Borkovičová
8.K.Beličáková
9. Lea Ružovičová
10.Mirka Javoreková

Streda 5. skupina
16.00 -17.30 hod.

1.Laura Mazúchová
2.Júlia Altmanová
3.Umma Hamzič
4.Timko Végh
5.Elenka Kacvinská
6.Martin Petrík
7.Alicka Matošová
8.Sofia Glavanič
9. Alicka Porubská
10.Mašura

 


 

Milé deti, milí rodičia,

všetci ,ktorí radi kreslíte ,maľujete ,modelujete, tvoríte  –ste u nás očakávaní a vítaní,

v našej Súkromnej ZUŠ Ateliér na Vodnej 20,

 

PRIJÍIMAČKY na výtvarný odbor

sa uskutočnia v našom Ateliéri   v dňoch :

17. mája v utorok 2022

18.mája v stredu  2022

Od 15 tej hodiny do 18 tej hodiny.

 

Jedinou podmienkou je, že vás výtvarná práca baví.

Tešíme sa na vás!

 


 

 


Rozvrh šk.r. 2021/2022

Utorok 1. Skupina 14.30-16.00

1. Matej Blaho
2. Adelka Bachanová
3. David Struhár
4. Eva Poszárová
5. Klárka Čurková
6. Simonka Klčová
7. Linda Liptáková
8. Lenka Šemrincová
9. Valentína Valčeková
10. Adelka Kyselova
11. Hana Krivošíková

Utorok 2. Skupina 16.00-17.30

1. Isabella Moseley
2. Dianka Kožehubová
3. Janka Holúbková
4. Sveťko Vajdiak
5. Mimi Tomášiková
6. Slávka Tomášiková
7. Amanda Šimová
8. Saška Balážová
9. Viktória Štaffenová
10.Edko Bezúr
11. Riško Bezúr

Utorok 3. Skupina 17.30-19.00

1. Ema Fekiačová
2. Nela Fekiačová
3. Samko Baláž
4. Tamarka Rohárová
5. Patrik Jenis
6. Pavlína Priehodová
7. Katka Tengeriová
8. Karin Richter
9. Nelka Furstenzelletová
10. Daniela Rabel

Streda 4. Skupina 14.30-16.00

1. Terezka Boráková
2. Elias Halahija
3. Matúš Voštiar
4. Anabella Hiršlová
5. Adelka Hiršlová
6. Elenka Košálková
7. Dorka Šemrincová
8. Mirka Javoreková
9. Terezka Smyčková
10. Kristína Vargová

Streda 5. Skupina 16.00-17.30

1. Laura Mazúchová
2. Alicka Porubská
3. Julka Altmanová
4. Timko Végh
5. Elenka Kacvinská
6. Katka Oršulová
7. Nelka Kováčiková
8. Alžbeta Lipková
9. Adam Krôčka
10.Dominik Voštiar
11. Alicka Matošová
12. Martin Petrík
 


INFORMÁCIE K ZAČIATKU ŠKOLSKÉHO ROKA 2021/2022

Milé deti a rodičia,
rozvrh na šk.r. 2021/2022  zverejníme tu na FB a školskej stránke www.szus-atelier.sk dňa 2.9.2021.

V týždni utorok 7.9. a streda 8.9. 2021 sa USKUTOČNÍ ZÁPIS- telefonicky alebo mailom- si upresníme s každým kto bude mať záujem- či mu rozvrh vyhovuje alebo potrebuje zmenu. Volajte nám na 0905613683-Jitka, alebo 0905948163- Barbora akebo na maily- Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prvá riadna vyučovacia hodina sa uskutoční v utorok 14.9.2021 a kedže v stredu 15.9.2021 je sviatok- výnimočne sa uskutoční náhradná hodina vo štvrtok 16.9.2021.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v septembri🍀🌞🥳😍🤩🥰